Archív za Březen, 2008

Změna adresy

Tuesday, Březen 25th, 2008

Poznamenejte si laskavě naši novou adresu:

ANIMA Praha spol. s r.o.
Opletalova 57
110 00 Praha 1 - N. Město

URL: www.anima.cz

tel: +420 221 419 732, +420 221 602 288
fax: +420 224 229 831
e-mail: office@anima.cz

Jak se k nám dostanete:

(více…)

Vyhněte se “ďáblovu trojúhelníku”

Sunday, Březen 16th, 2008

Na co ve svém životě jste hrdá nebo hrdý?

Možná se Vám podařilo uskutečnit nějakou změnu. Projít neprošlapanou cestou. Vybudovat organizační jednotku. Zavést nový produkt. Opustit zaměstnání a postavit se na volnou nohu. Dobře vychovat děti.

Na takové věci vzpomínáme s hrdostí i proto, že si uvědomujeme, že v tom bylo určité nebezpečí, že to mohlo dopadnout špatně.

Jsou lidé, které láká samotné nebezpečí. Milují adrenalinové sporty. Jak uvidí vosí hnízdo, hned se shánějí po klacku, kterým by si v něm mohli zašťourat.

Tento článek je určen spíš těm druhým. Těm, kteří chtějí uskutečnit zajímavé věci a rizika s tím spojená chápou jako nutné zlo, které se snaží minimalizovat.

Budeme mluvit o “ďáblově trojúhelníku”, který číhá na každého, kdo se chystá vydat po neprošlapané cestě. O trojúhelníku, jemuž je radno se vyhnout. Jeho obětí je totiž určitě mnohem víc, než má na svědomí ten známý ďáblův trojúhelník, zvaný též Bermudský, ve kterém prý občas záhadně mizí lodě a letadla.

(více…)

Praní špinavé pozornosti - také v tom jedete?

Monday, Březen 3rd, 2008

O praní špinavých peněz jste určitě slyšel(a). Peníze získané pochybným způsobem se uvedou do oběhu tak, aby se jejich pochybný původ skryl.

Znáte cosi podobného - praní špinavé pozornosti? Nebo se na něm dokonce občas podílíte? K tomu se něco dozvíte v tomto článku a hlavně v ANIMA Instruktáži dne 13. 3. 2008.

Je to poslední instruktáž seriálu “Cesty k osobní produktivitě” a navíc poslední instruktáž v našich dosavadních firemních prostorách. Proto si dáváme záležet, aby obsah byl skutečně pamětihodný.
(více…)