Vyberte si z podzimní kolekce

hej_nespete

nespim_medituji

Něco Vám to připomíná? Absolventy VUL (Večerní university leadershipu), kteří pořád něco předstírají a k něčemu se hlásí? Zaměstnance ztaylorizované (viz náš článek) komplexním programem změny firemní kultury?

Kam Taylorova cesta nevede

Sledovat manažery, kteří umějí vést (nejen pohánět) lidi, bývá radost. Každý je svým způsobem jedinečný, i když to, čeho používají, nemusí být žádná věda. Vypadá to, že se na ně vztahují slova slavného švýcarského psychologa Carla Gustava Junga:

“Vytvoření něčeho nového není plodem intelektu ale herního instinktu jednajícího z vnitřní nutnosti. Tvůrčí mysl si hraje s objekty, které miluje.”

Kolikrát jste zažili, jak si takový člověk pohrává s představami, kdo z jeho lidí se na co hodí, jak je pro něco získat? Jak dál budovat firmu, nebo svůj útvar? Jak …?

Naše podzimní kolekce instruktáží, ze které si už nyní můžete vybírat, se snaží jít cestou, o které mluvil Jung. Má zastřešující název

Vedu lidi
(stránky z deníku)

a zahrnuje tři ANIMA Instruktáže:

  • Čas rozhodování ( 18. 10. 2007),
  • Případ “Open Space” (15. 11. 2007),
  • A pak řekli: “Ano” (13. 12. 2007).

Podrobnější údaje najdete na www.anima.cz pod záložkou Instruktáže, nebo ve svých osobních prostorách, nebo na konci tohoto odkazu .

Pozor, změna

Všechny tři podzimní ANIMA Instruktáže se liší od formátu, kterého jsme používali dosud. Pokud už jste si během předchozích sedmi let na ustálenou podobu instruktáží zvykli, uděláte dobře, když si přečtete informaci zde na ANIMA Forbíně na stránce ANIMA Instruktáže.

Zpět na úvodní stránku

Pošlete odpověď