ANIMA Praha spol. s r. o.
zpět do mých prostor

Program

Na této stránce najdete nabídku ANIMA Instruktáží na duben - červen 2012. Instruktáže a e-kurzy, které si vyberete, můžete objednat zde:

on-line objednávka     faxová objednávkaIntenzivní manažerské instruktáže v dubnu - červnu 2012
Kompletní program (zlatá permanentka)
Tento program zahrnuje všech pět níže uvedených instruktáží .
Cena je Kč 10 000 + 20% DPH. Zlatá permanentka je přenosná - mohou ji využívat různé osoby.
Všechny níže uvedené instruktáže probíhají v zasedací místnosti ve 4. patře budovy
Opletalova 55,
Praha 1 - Nové Město.
Začínají ve 13 hod. s tímto rozvrhem:


Cena každé z instruktáží je
Kč 3000 + 20% DPH.


19. 4. 2012  
Projekty, kterým se odporuje


Na klasickou ANIMA Instruktáž (dále jen AI) uvedenou v názvu a případovou studii o Štěpánu Švestkovi, jak stěhuje firmu, navážeme důležitými body z pozdějších AI věnovaných řízení projektů, vyjednávání, řešení konfliktů a komunikačnímu judu.

3. 5. 2012  
Prodej myšlenek


Na klasickou AI uvedenou v názvu a případovou studii o Karlu Kardašovi, jak chce zavést hodnocení zaměstnanců, navážeme důležitými body z pozdějších AI věnovaných umění přesvědčovat, pohnout lidmi, a vedení různých typů rozhovorů.


17. 5. 2012  
Porady


Na klasickou AI uvedenou v názvu a případovou studii o Vladimíru Vlachovi, jak konečně připravil pořádnou poradu, navážeme důležitými body z pozdějších AI věnovaných speciálním typům porad a řízenému přemýšlení.


24. 5. 2012  
Strategické nástroje


Na klasickou AI uvedenou v názvu a případovou studii o Oldřichu Odolenovi, jak si krátí čas při čekání na letadlo, navážeme důležitými body z pozdějších AI věnovaných BSC, manažerském velmistrovství i typologii ůzných cest k zisku.


14. 6. 2012  
Manažerky, manažeři a jejich móresy


Tato instruktáž shrnuje to nejdůležitější z dlouhé série 26 instruktáží, které jsme zahájili 30. 9. 2010 AI s názvem „Život není Sudoku“, a v nichž jsme společně hledali opěrné body, které by manažerkám a manažerům pomohly obstát v této nelehké době.