Archív za Srpen, 2006

Co pro sebe najdete na našich nových stránkách?

Tuesday, Srpen 29th, 2006

Dnes jsme uvedli do chodu novou podobu stránek www.anima.cz. Co tam najdete?

Úvodní stránka slouží jen k úplně prvnímu seznámení s naší firmou a jako rychlý průchod k osobním prostorám návštěvníků stránek. Tam teprve se odehrávají zajímavé věci. :roll:

(více…)

Jak se naučíte snášet zlatá vejce

Sunday, Srpen 20th, 2006

Představte si to. Snášet zlatá vejce.

To bohatství!

Ta ostuda!

Kdyby tak bylo možné vejce snášet někde v ústraní za křovím a pak je stejně nenápadně zpeněžit. Ale co, proč se upejpat, lidi si zvyknou a nejvýš budou závidět.

Než se tedy do snášení zlatých vajec pustíme, pěkně prosím - pokud se to naučíte, nepřipusťte tu chybu, o které se tolikrát vyprávělo a psalo - zabili husu, která snášela zlatá vejce, umořili hladem slepici zlatonosnici.

(více…)

Co Vám přináší nová podoba ANIMA Forbíny

Friday, Srpen 18th, 2006

S trochou přehánění by se dalo říci, že ze staré Forbíny zůstala jen ta opona v záhlaví. Když jsme v dubnu 2005 připravili první číslo, zvolili jsme název Forbína na památku slavných improvizací Voskovce a Wericha, které předváděli před oficiálním začátkem představení. Bavili se spolu na úzkém prostoru před oponou - na forbíně - a odtud dostaly jejich improvizace název.

Ve svém občasníku jsme měli v úmyslu věnovat se tématům, o kterých někdy spontánně vznikla diskuse před začátkem ANIMA Instruktáží mezi účastníky, kteří přišli o něco dříve. Ta témata někdy opravdu stála za to.

Tak jsme tedy před rokem začali, ale teď už je všechno jinak. ANIMA Forbína změnila svou formu a rozšiřuje i svůj obsah.

Změněná forma

Dosud jsme Forbínu připravovali ve formě pdf souboru, který jsme rozesílali jako přílohu e-mailů, případně bylo možné si ji stáhnout z našich stránek.

Od této chvíle budeme Forbínu publikovat ve formě blogu. Klikněte v pravé liště nahoře na odkaz “Návod k použití” a dozvíte se co Vám forma blogu umožňuje.

Rozšířený obsah

Slova “Než začne instruktáž …” v záhlaví Forbíny jsme změnili na “Na okraj instruktáží a e-kurzů”. Ta malá změna signalizuje poměrně velké rozříření obsahu. Budeme Vás informovat o věcech kolem ANIMA E-kurzů, které pro Vás mohou být důležité.

Co všechno můžete očekávat od současné podoby instruktáží a e-kurzů zjistíte po kliknutí na příslušné odkazy, které najdete v pravé liště pod záhlavím “Stránky”.

Zpět na úvodní stránku