Archív za Prosinec, 2007

I k Vánocům 2007 patří dárek

Wednesday, Prosinec 19th, 2007

***

ANIMA Forbína přeje svým čtenářům
pěkné Vánoce
a všechno dobré v roce 2008.

***

(více…)

Jak udržíte pozornost? Jako peníze!

Sunday, Prosinec 16th, 2007

Rodina doma čeká, až táta přinese výplatu. Čeká marně, on se totiž cestou stavil v hospodě a celou výplatu propil.

Takhle snad Vy ani já s penězi nehospodaříme. V tomto článku se ovšem na chvilku zamyslíme, jestli náhodou nějak podobně nehospodaříme se svou pozorností. A pozornost je valuta mnohdy cennější než peníze.

Na konci článku také oznámíme program ANIMA Instruktáží na 1. čtvrtletí 2008.
(více…)

Exkluzivně: Jarča zamíříla do modelingu

Sunday, Prosinec 9th, 2007

Alča a Jarča. Dvě kamarádky, které si pamatují účastníci říjnových ANIMA Instruktáží o manažerském rozhodování. Stejně jako jejich krátký, ale důležitý rozhovor o novém tričku.

Alča a Jarča
Jejich veřejné vystoupení překvapivě změnilo Jarčin život - postrčilo ji na dráhu úpěšné modelky. Dnes poskytla ANIMA Forbíně exkluzívní rozhovor, ve kterém Vás seznámí se změnami ve svém životě, ale hlavně dává k lepšímu zajímavé pozorování, které může povzbudit nás všechny, zejména manažery.
(více…)

Time management? Zkuste něco lepšího.

Monday, Prosinec 3rd, 2007

“Co je to energie?”, ptával se Vás možná učitel fyziky na základní škole. Dnes už to máte za sebou, snad už takové otázky nedostáváte. Ale tehdy jste možná odpověděl(a) definicí naučenou z učebnice: “Energie je schopnost konat práci.”

V té odpovědi je vodítko k tomu, proč tzv. “energy management”, Vám pomůže zastat více práce než starý známý “time management”.
(více…)